365 FUN, twórcze działania do

stymulowania przedszkolak każdy dzień książka YEARThis zawiera 365 działalności (jeden na każdy dzień opakowania ozdobne roku) przez trzy

do sześciu-latków za pomocą rzeczy znalezionych w domu. To

pokazuje, rodziców i opieki dziennej dostawców, jak: Oszczędność pieniędzy poprzez własne farby,pokazuje, rodziców i opieki dziennej dostawców, jak: Oszczędność pieniędzy poprzez własne farby, Playdough, gliny rzemiosła, kleju, pasty i inne sztuki i rzemiosła dostaw.

Zapobiec nudzie nawet podczas najdłuższych odcinków

w pomieszczeniach pogoda pomysły na kryty gry, działalności kuchni i rzemiosła projektów. Stymulowanie naturalnej ciekawości dziecka z zabawy czytania, matematyki, nauki i działalności. Zachęcaj dziecko fizycznego, psychicznego i emocjonalnego rozwoju pomysły

na muzykę, taniec, teatr, i grać na świeżym powietrzu. Obchodzimy święta i przy innych okazjach o specjalnych projektów i działań.

Trzymaj dzieci z okupowanych w czasie długich podróży lub książkę

caÅ errands.The Przedszkolak

zajęty jest napisane https://barnard.edu/headlines/sheikh-saud-bin-saqr-al-qasimi-uae-visits-barnard z ciepłem i posypane humoru i zrozumienia. Powinna być obowiązkowa lektura dla każdego, podnoszenia lub nauczania dzieci w wieku przedszkolnym.
Amazon Sales Rank: # 8850 w Książki wydania: 01.10.1998 Język oryginału: angielski Ilość przedmiotów: 1 Wymiary: 1.07 „hx 5,56” wx 7,04 „l, 0,91 kg Oprawa: miękka 406 stron Opis ISBN13: 9780671316334 Stan : New Uwagi:.. NOWY Z WYDAWCA 100% satysfakcji Śledzenie znajdujące się w większości zleceń kupna z Confidence Miliony sprzedanych książek!