6 LED USB PC Kamera internetowa Kamera internetowa + Night Vision dla PC Laptop Notebook Desktop, MSN, ICQ, AIM, Skype, zaplecze netto

Czaty ze znajomymi z MSN, ICQ, AIM, Skype lub netto spotkanie z funkcji kamery internetowej. Idealny do wideokonferencji i innych osobiście. Sterowników – Nie wymaga oprogramowania. Plug and play. 6 LED do wyświetlania widzenie w nocy, do 800 x 600 Rozdzielczość przechwytywaniaNie wymaga zewnętrznego zasilania potrzebne. Wsparcie dla Windows 2000 / NT / Me / XP / Vista.

Brak wbudowanego mikrofonu (mikrofon nie w zestawie)
Najbardziej pomocne Opinie klientów 11 z 11 osób uznało

tę recenzję za pomocną.

Nie można Beat Cena przez

Jen L

To nie jest wysokiej rozdzielczości, ale i tak wysokiej jakości.

Jest to praktycznie

nie ma konfiguracji, wystarczy podłączyć go do portu USB

i gotowe! Być może trzeba będzie ponownie uruchomić komputer z nim apartamenty w Szczawnicy podłączony, jeśli nie za pierwszym razem.

Nie, nie ma dołączony mikrofon, ale

jest to 10 dolarów aparat cyfrowy i większość laptopów posiada wbudowane mikrofony (jak

na przykład mój) więc nie martw się o to. Światło jasność jest regulowana trochę pokrętło na kablu (takie jak te Dentysta w krakowie staroświeckie światła z obracających się on / off) światła są idealnym kolor przekazać prawdziwego obrazu kolorowego. szkolenie usability stron I żyć setki kilometrów od rodziny i przyjaciół i wkrótce będę życia tysiące kilometrów, to wspaniale jest być w kontakcie! Za 10 USD, nie znajdziesz lepszego! 31 z 40 osób uznało tę recenzję za pomocną. nie jest zbyt zadowolony szkolenie content marketing z ReNoodle Kupiłem płatności online 2 z tych kamer dla rodziny, abyśmy mogli być w kontakcie (Skype), a ja jestem za granicą.

Aparatu dodać państw jest idealna do prowadzenia wideokonferencji i skype, więc domyślam się, że moja wina, że u200bu200bjego interpretacji oznacza, że u200bu200bmiał mikrofon, że słychać osoby używającej go, NOPE. Bardzo rozczarowujące.

Ludzie dałem powiedzieć światła na

to

są zbyt jasne i oślepić, i zauważyłem słabą jakość

obrazu. Nie wrażeniem. 12 z 15 osób uznało tę recenzję za pomocną. złe N. Moorgan przyniosłem to cam i po użyciu go jedynie wtedy, gdy przestał działać.

Łączna strata pieniędzy, kupić coś lepszego niż to. Zobacz wszystkie 65 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 1837

w Elektronika Marka: Funkcje Electrone Driverless – Nie wymaga oprogramowania. Plug and play 6 LED do wyświetlania widzenie w nocy, do 800 x 600 Rozdzielczość przechwytywania obrazu 24-bit True Color; Wbudowana kompresja obrazu; Powered by USB.

Nie wymaga zewnętrznego zasilania potrzebny Łatwo montuje się na monitorze komputera PC lub notebooka bez podstaw, wysokie COMS kolor rozdzielczości czujnik Wsparcie dla Windows 2000 / NT / Me / XP / Vista. Brak wbudowanego mikrofonu (mikrofon nie w zestawie)